Участь у виборах уже взяли 80% військових у зоні АТО і 100% прикордонників

На даний момент проголосували вже близько 80% військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО, а також 100% прикордонників
Depo.Влада
26 жовтня 2014 18:07
ФОТО: depo.ua
Участь у виборах уже взяли 80% військових у зоні АТО і 100% прикордонників
Участь у виборах уже взяли 80% військових у зоні АТО і 100% прикордонників

Як повідомили ДеПо у Інформаційно-аналітичному центрі РНБО, станом на 15:00 ще не почали роботу 8 дільничних виборчих комісій, розташованих у Попаснянському районі Луганської області. Причина - несвоєчасна підготовка виборчих комісій. Зареєстровано 19 повідомлень про замінування приміщень дільничних виборчих комісій. Після здійснення перевірки правоохоронцями вибухівка знайдена була. 

Крім того, як повідомили ДеПо у прес-службі Державної прикордонної служби, всьому персоналу Держприкордонслужби була надана можливість взяти участь у голосуванні під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.

Виконати свій конституційний обов'язок та здійснити волевиявлення могли не тільки прикордонники, що безпосередньо несуть службу на державному кордоні, а й ті, хто перебуває на лікуванні.

У відомстві відзначили, що, незважаючи на те, що державний кордон охороняється у посиленому режимі, весь персонал прикордонного відомства мав змогу взяти участь у виборах народних депутатів України, в тому числі на ділянках, де є загроза, а також на ділянках українсько-російського кордону та лінії забезпечення безпеки уздовж зони, контрольованої силами АТО.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються позачергові парламентські вибори. Станом на 17.57 проголосувало 40,80% українців.