Учасників АТО призначать на керівні посади в Міноборони, - Полторак

Міністерства оборони та Збройних сил України оновлять більше 140 учасників АТО
Depo.Влада
8 серпня 2015 13:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак на розширеному засіданні колегії оборонного відомства, інформує офіційний сайт уряду України. Міністр повідомив, що більше 140 учасників бойових дій на Сході будуть призначені на керівні посади в Міноборони та ЗСУ. Він також зазначив, що в міністерстві скоротять 145 посад у рамках оптимізації чисельності апарату.  

"Завершується виконання заходів з реформування Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил та інших органів військового управління. Ми оптимізували організаційну структуру апарату Міністерства, позбулися структурних підрозділів з дублюючими або другорядними функціями. В рамках оновлення керівного складу в структурах Міністерства оборони та Збройних сил з числа військовослужбовців-учасників АТО призначені на посади більше 140 військовослужбовців. Попереду завдання оптимізації чисельності апарату Міністерства оборони. Нам належить скоротити 145 посад ", - наголосив Полторак.

Глава Міноборони зазначив, що скорочення відбуватиметься за принципом функціональності. Нагадаємо, що Полторак пояснив, чому невдоволений роботою Міноборони та Генштабу.