Учасники Мінських угод не мають механізмів для розв’язання ситуації, - Безсмертний

Жодна зі сторін Мінського процесу, включаючи "Нормандську четвірку", не має інструментів розв’язання ситуації на Донбасі
Depo.Влада
19 червня 2016 20:38
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, таку думку висловив колишній учасник переговорів Роман Безсмертний в інтерв’ю Espreso.tv, пише Укрінформ.
"Усі чудово розуміють, що сьогодні жодна зі сторін цього процесу (мінського), включаючи і "Нормандську четвірку", не мають ні інструментів розв’язання цієї ситуації, і не знають підходів до її розв’язання", - зазначив він.
За його словами, "очевидно, що зараз Європа не має механізму, як допомогти Україні".
"У чому тут причина? Ключова причина в тому, що світ капітулював перед нахабністю російського імперіалізму", - додав Безсмертний.
Він також зазначив, що "сама формальна конфігурація Мінського процесу не передбачає взагалі ніякої участі там того, що називається ОРДО/ОРЛО, тому що це переговори за посередництва ОБСЄ між Україною і Росією".
"Я не бачу готовності на сьогоднішній день Європи і світу до адекватної відповіді російському імперіалізму. Я прекрасно розумію, що трагедія наша в тому, що ми сьогодні один на один у цьому відкритому протистоянні. Якщо за спиною в нас дозволяють собі дискутувати – скасовувати чи не скасовувати санкції - поки що вони не розуміють того, що відбувається", - підсумував Безсмертний.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада