Убивство Бузини – справа рук спецслужб Путіна, – російська опозиція

Убивство українського журналіста Олеся Бузини замовили, а ймовірно, і скоїли спецслужби Росії
Depo.Влада
20 квітня 2015 08:33
ФОТО: depo.ua

У цьому впевнений лідер опозиційної російської партії "Західний вибір" екс-депутат Держдуми Костянтин Боровий, передає depo.ua з посиланням на інтерв'ю політика Gordon.ua.

"У мене немає сумнівів, що вбивство Бузини - справа рук російських спецслужб. Це їх почерк, їх технологія", - cказав він.

Боровий вважає, що мета вбивства - дестабілізація держави.

"Мета - дискредитувати офіційну владу України. Росію очолює колишній директор ФСБ, професійний чекіст. Всі зовнішні і внутрішньополітичні дії Путіна завжди мають провокаційну, спецслужбістську складову. Не виключаю, що для вбивства використовувалися внутрішні українські сили, але замовник один - Кремль", - пояснив він.

Як повідомляв depo.ua, 16 квітня у дворі свого будинку був убитий журналіст Олесь Бузина.  За даними міліції, його розстріляли з пістолета Макарова або з пістолета ТТ калібру 7.62. Є 5 свідків. Увечері в Києві міліція знайшла авто, яким, ймовірно, користувалися вбивці Бузини

У МЗС Росії назвали абсурдом заяви про причетність російських спецслужб до вбивства Олеся Бузини. 

Президент України Петро Порошенко назвав ці вбивства провокаційними і наголосив на важливості швидкого та прозорого їх розслідування.