UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У ЗСУ підготували тисячу ліжок на випадок спалаху Covid-19

У Збройних силах України підготовлено понад 500 ліжок інфекційного профілю та передбачено додаткове розгортання ще 500 ліжок у разі виникнення серед військовослужбовців спалаху Covid-19

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Генштабу ЗСУ.

"Збройні сили України та командування Медичних сил ЗСУ вживають заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Зокрема, визначено можливості закладів охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України із надання медичної допомоги інфекційним хворим – понад 500 ліжок інфекційного профілю (з них 33 боксованих і 75 напівбоксованих). У разі виникнення серед військовослужбовців Збройних сил України спалаху гострої респіраторної хвороби Covid-19, в закладах охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України передбачено додаткове розгортання ще 500 ліжок інфекційного профілю", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, вже упорядковані обсерваційні зони при масовому надходженні хворих військовослужбовців на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом, на базі клініки інфекційних хвороб при Головному військовому госпіталю, Військово-медичних клінічних центрах регіонів, інфекційних відділеннях військових госпіталів та визначених військових санаторіях.

Фахівцями командування Медичних сил ЗСУ розроблено план та удосконалено наявну схему перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України в разі масового надходження військовослужбовців хворих на коронавірус.

У пресслужбі також запевнили, що в усіх Військово-медичних клінічних центрах регіонів та військових госпіталях зон відповідальності за участю фахівців Служби превентивної медицини Мінобоброни проведені практичні заняття щодо особливостей функціонування лікувального закладу в умовах суворого протиепідемічного режиму.

Крім того, створено запас медико-санітарного, господарчого майна, дезінфекційних, необхідних лікарських засобів та засобів індивідуального захисту медичного персоналу закладів охорони здоров’я ЗСУ та продовжується його накопичення.

У зоні ООС проведені навчання з переведення медичних пунктів військових частин (закладів) на роботу в умовах суворо-протиепідемічного режиму та здійснюється постійний моніторинг інфекційних захворювань серед особового складу Збройних Сил України, залучених до проведення ООС.

Нагадаємо, станом на 24 березня в Україні зафіксовано вже 97 випадків заражень коронавірусною інфекцією.

Також, станом на ранок 24 березня від коронавірусу COVID-19 загинуло 16 508 людей, кількість заражених коронавірусом зросла до 381 293.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається

Читайте також: Односельчанин Зеленського: Стало відомо, хто може розповсюджувати китайські тести в регіони

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme