У Зеленського вимагають від ЦВК відновити реєстрацію Куницького

Партія "Слуга народу" підтримує позицію Олександра Куницького, який балотується від цієї політсили в окрузі №169 у Харкові, оскаржити рішення ЦВК щодо скасування його реєстрації кандидатом у народні депутати
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес службу "Слуги народу".

У повідомленні наголошується, що за словами юристів партії, рішення ЦВК про скасування реєстрації Куницького кандидатом у народні депутати було ухвалене з грубим порушенням закону, оскільки комісія не врахувала позицію представника партії і пояснення кандидата про те, що він перебував за межами України у зв'язку з відрядженням.

"Тривалість перебування Олександра Куницького за кордоном не була більшою, ніж це дозволено вимогами законодавства. Ми це озвучували, проте ЦВК цей факт враховувати відмовилась", – пояснив представник партії "Слуга народу", адвокат Олександр Качура.

Він зауважив, що скарга від заявника, на підставі якої було ухвалено постанову ЦВК про скасування реєстрації, була подана з порушенням законодавства.

Нагадаємо, 11 липня ЦВК скасувала реєстрацію кандидатом у народні депутати від партії "Слуга народу" Олександра Куницького через наявність фактів, які вказують на те, що він має громадянство Ізраїлю.

12 липня сам Олександр Куницький на відео заявив про те, що є громадянином Ізраїлю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна