У Зеленського порадили КСУ врахувати "запит народу на зміни" у справі розпуску Ради

Представник президента у парламенті Руслан Стефанчук сподівається, що Конституційний суд візьме до відома запит народу на зміни при винесенні рішення щодо конституційності розпуску Верховної Ради 8 скликання
 

Про це він розповів в інтерв'ю РБК-Україна, повідомляє Depo.ua.

 

"Не дивлячись на те, що справедливість і судові рішення в Україні – це часто не одне й те саме, ми щиро віримо, що КС при винесенні рішення буде керуватися виключно законом, поняттями справедливості і верховенства права", – сказав Стефанчук.

 

"Як юрист я  чудово розумію, що недосконалість українського законодавства дозволяє робити що завгодно. Але в державі є мега-запит на зміну і перезавантаження політичної системи", – зазначив він.

 

"Можна ховатися за юридичними нормами, можна тікати від суті питання, можна прикриватися суддівськими мантіями, але треба зрозуміти: верховенство права, тобто воля народу, має бути в основі будь-якого рішення", – додав Стефанчук.

 

"Тому я вірю, що КС вистачить мужності врахувати всі обставини і не займатися речами, які спотворять розуміння справедливості. Це рішення буде дуже важливим. Ми у силі нашої юридичної позиції впевнені", – підсумував представник президента в Раді.

 

Нагадаємо, 12 червня представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що команда Зеленського планує змінити Конституцію України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна