У Зеленського оприлюднили план на день інавгурації

У команді новообраного президента України Володимира Зеленського оприлюднили план урочистих заходів на 20 травня з нагоди його вступу на пост глави держави

Відповідно до повідомлення прес-служби Зеленського, його участь в урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди складення присяги українському народові запланована з 10:00 до 11:00,  інформує Depo.ua.

З 11:05 до 11:20 Зеленський візьме участь у церемонії представлення командувачів видами Збройних Сил України та у церемонії підняття державного прапора України, що відбудуться у Маріїнському палаці. 

До 11:50 заплановано вітання президентом України та першою леді, Оленою Зеленською, глав іноземних делегацій у Маріїнському палаці. 

"12:00-13:30 - участь президента України у прийнятті для глав іноземних делегацій з нагоди вступу на пост президента України у Маріїнському палаці, 14:30 - орієнтовно 17:00 - двосторонні зустрічі президента України з главами іноземних делегацій в адміністрації президента", - повідомили у прес-службі Зеленського. 

Додамо, що раніше ЗМІ "злили" деталі інавгурації Зеленського.

Нагадаємо, 10 травня новообраний президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до депутатів Верховної Ради і зажадав призначити інавгурацію на 19 травня.

13 травня у БПП заявили, що чинний президент Петро Порошенко готовий передати владу своєму наступнику Володимиру Зеленському в будь-який момент і не заперечує жодної дати інавгурації.

15 травня комітет Верховної Ради з питань регламенту схвалив всі сім постанов про дату інавгурації Зеленського.

16 травня Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня.

Читайте також: Без Туска і Пенса: Хто зі світових лідерів приїде на інавгурацію Зеленського (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна