У Зеленського анонсували нові обміни полоненими

Повернення в Україну 35 бранців Кремля – це лише перший крок, далі відбудуться інші обміни і повернення полонених українців додому

Про це в інтерв'ю УП заявив помічник президента України Андрій Єрмак, який очолював українську частину групи з обміну полоненими і літав за звільненими українцями у Москву, передає Depo.ua.

"Ми кожного дня над цим працюємо, безумовно. Це був перший крок. Ви знаєте, що після обміну була ще одна телефонна розмова між президентами, в якій було зафіксовано, що це перший крок, за яким будуть слідувати наступні звільнення. У нас немає багато часу. Ми кожного дня працюємо. Робота йде і в Мінську, і на рівні держав. Тому я сподіваюсь, що це тільки перший крок, і ми не будемо зупинятись ні на день", – зазначив він.

За словами Єрмака, на сьогодні остаточної цифри немає, однак наголосив, що це кілька сотень людей."

"Ми говоримо про всіх громадян України. А ви знаєте, що для нас Крим – це Україна", – додав він, відповідаючи на питання, чи включені в процес затримані кримські татари.

Єрмак припускає, що новий обмін може віжбутися ще до кінця року.

"Президент поставив чітке завдання всім, щоб все це відбувалось дуже швидко. І може навіть зі ще швидшою динамікою", –сказав він.

Нагадаємо, 7 вересня Україна і Росія таки обмінялися полоненими. До України повернулися 35 бранців Кремля. Українською владою були звільнені й помилувані 12 росіян.

Того ж дня Зеленський поговорив з Путіним телефоном про результати обміну полоненими.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook