У Яценюка визнали порушення на півмільярда

Кабінет міністрів України визнав наявність фінансових порушень у своїй діяльності в 2014 році на 500 млн грн
Depo.Влада
3 квітня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила перший заступник глави Мін'юсту Наталія Севостьянова, передає "Апостроф" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За її словами, озвучена раніше відстороненим керівником Державної фінансової інспекції Миколою Гордієнко інформація про виявлення фінансових порушень на 7,58 млрд грн в діяльності уряду Арсенія Яценюка не відповідає дійсності.

Севостьянова підкреслила, що порушення на 5,5 млрд грн були виявлені Держфінінспекцією в діяльності Кабміну в період з 2007 по 2014 рік перевірками після 1 березня 2014 року, а на 2 млрд грн - в період до 1 березня 2014 року.

При цьому безпосередньо за час роботи Кабміну Яценюка встановлені фінансові порушення на 500 млн грн.

"З тієї суми, яка була заявлена паном Гордієнко, 7,5 млрд (гривень), тільки близько 500 млн грн мають відношення до періоду функціонування діючого уряду", - зазначила вона.

Зокрема, ці порушення встановлені на державних підприємствах "Укрпошта" і "Укрзалізничпостач", діяльність яких на даний момент розслідується прокуратурою.

При цьому Севостьянова спростувала інформацію, що зупинити перевірки Держфінінспекції національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" наказав Яценюк і додала, що недавно перевірки були відновлені.

Як зазначається, спеціальна комісія Кабміну, яка проводила службову перевірку, визнала незадовільною роботу Гордієнко, відстороненого від виконання обов'язків керівника Державної фінансової інспекції.