У Яценюка розподілили обов'язки між віце-прем'єрами

В українському уряді визначилися зі сферами компетенції новообраних віце-прем'єр-міністрів
Depo.Влада
5 грудня 2014 21:52
ФОТО: depo.ua
У Яценюка розподілили обов
У Яценюка розподілили обов'язки між віце-прем'єрами

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України, передає ДеПо.

Зокрема, до компетенції віце-прем'єр-міністра Валерія Вощевського відносяться питання функціонування транспортної інфраструктури та будівництва, поштового зв'язку, екології та природних ресурсів, а також питання, пов'язані з Чорнобильською АЕС.

Віце-прем'єр-міністр - міністр культури В'ячеслав Кириленко відповідатиме за гуманітарні питання, зокрема за культуру, освіту і науку, спорт і туризм, охорону здоров'я, питання соціальної політики. У його компетенції будуть питання соціального захисту осіб, переміщених з Луганської та Донецької областей у зв'язку з проведенням там АТО або проживаючих у цих регіонах.

Питання регіональної політики, будівництва та житлової сфери, енергозбереження, інформаційної безпеки, регулювання земельних відносин належать до компетенції віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Крім цього, він відповідатиме за відновлення об'єктів промислової, соціальної та транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем життєзабезпечення населених пунктів Донецької та Луганської областей, які були пошкоджені в результаті проведення АТО, а також за питання Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

«Також віце-прем'єр-міністри будуть відповідати за інші питання у відповідних напрямках діяльності», - додали в прес-службі.

Нагадаємо, що 2 грудня Верховна Рада проголосувала за склад нового Кабміну, а 4 грудня створила 27 парламентських комітетів.