У Яценюка прокоментували інформацію про його відставку

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у парламенті сам поставив питання про висловлення недовіри уряду, це питання не набрало більшості голосів
Depo.Влада
26 лютого 2016 21:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявила прес-секретар прем'єра Ольга Лаппо, прокоментувавши інформацію, поширену в ЗМІ, про нібито відставку Яценюка, передає depo.ua.

"Арсеній Яценюк вимагає затвердження парламентом розробленої Кабінетом міністрів програми дій уряду України на наступний рік і політичної відповідальності Блоку Петра Порошенка та інших політичних сил, які прийшли до парламенту за результатами виборів 2014 року. Мова йде про країну, про мільйони українців, які вимагають змін у державі. Ніяких пропозицій ні за складом уряду, ні програми дій, ні від однієї політичної сили не надійшло. Під час звіту уряду ніякої предметної критики по відношенню до його діяльності не прозвучало", – сказала Лаппо.

Прес-секретар прем'єра зазначила, що "брехня і популізм не є рецептами успішної України. Єдиний рецепт – це спільна відповідальність, спільні цілі та спільні цінності, чим є Угода про асоціацію з Європейським Союзом і програма реформ, запропонована урядом і підтримана міжнародним співтовариством".

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у Парламенті сам поставив питання про висловлення недовіри цьому Уряду. Це питанн...

Опубліковано Ольгою Лаппо 26 лютого 2016 р.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що нібито прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк погодився добровільно піти у відставку. Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков спростував повідомлення про відставку. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада