У Яценюка пояснили, чого і скільки можна везти до заблокованого Криму

До Криму можна перевозити не більше 50 кг соціально значущих продуктів на особу і не більше ніж на 10 тис. грн
Depo.Влада
17 грудня 2015 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в постанові Кабміну №1035 "Про обмеження постачань окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України і / або з іншої території України та тимчасово окуповану територію", опублікованій на сайті уряду, передає depo.ua.

"Заборона розповсюджується на період тимчасової окупації на поставки товарів (робіт, послуг) під всіма митними режимами за винятком особистих речей громадян, що переміщуються у ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі, та соціально значущих продуктів харчування, сумарна вартість яких не перевищує еквівалент 10 тис. гривень, а сумарна вага – не більше 50 кг на одну особу. Виключення щодо продуктів харчування застосовується лише у випадку, якщо особа, яка ввозить товари на тимчасово окуповану територію, в’їжджає на неї не частіше одного разу протягом доби", - йдеться в постанові.

Дія постанови не поширюється на постачання електроенергії та ввезення гуманітарної допомоги. Постанова набуде чинності через 30 днів з дня опублікування.

Нагадаємо, що 16 грудня, Україна вводить заборону на поставки товарів і послуг в окупований Росією Крим. Винятком будуть лише особисті речі громадян, соціально значимі товари і гуманітарні вантажі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада