У Яценюка навіть чути не хочуть про «народну міліцію» на Донбасі

Створення будь-яких загонів «народної міліції» в окремих районах Донецької та Луганської областей можливо тільки в разі повної їх підконтрольності українським органам влади
Depo.Влада
17 вересня 2014 16:07
ФОТО: depo.ua
У Яценюка навіть чути не хочуть про «народну міліцію» на Донбасі
У Яценюка навіть чути не хочуть про «народну міліцію» на Донбасі

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Питання формування так званих загонів народної міліції неприпустиме. Це можливо тільки в одному варіанті - якщо ці підрозділи будуть підпорядковуватися українському законодавству і українським органам влади, правоохоронним структурам», - сказав він.

Петренко повідомив, що уряд України і Міністерство юстиції не брали участь в розробці закону про особливий статус окремих районів Донбасу.

«На жаль, уряд, Міністерство юстиції не брали участь в розробці цих законів, в переговорному процесі», - додав він.

За словами Петренка, встановлення миру в Україні важливе, але не будь-якою ціною. Міністр юстиції наголосив, що Україна не піде на легітимізацію «ДНР» і «ЛНР».

Як повідомляв ДеПо, прийнятий вчора парламентом в закритому режимі закон про особливий статус Донецької та Луганської областей викликав шквал невдоволення в суспільстві і в рядах деяких політичних сил. Зокрема, його розкритикував глава Донецької ОДА Сергій Тарута, а також опозиційний російський політик Борис Нємцов.

Зокрема, законом передбачається створення в Луганській і Донецькій областях загонів «народної міліції», що може означати фактичну легалізацію терористів.