У Яроша відреагували на звіт ТСК по Мукачевому: Влада сама себе відшмагала

Представники "Правого сектору" не сподіваються на справедливе розслідування справи щодо конфлікту в Мукачевому на Закарпатті
Depo.Влада
18 вересня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив прес-секретар "Правого сектору" Артем Скоропадський, коментуючи сьогоднішній звіт ТСК, передає depo.ua.

"Цей звіт викликає суперечливі висновки, тому що все те, що сьогодні оголосили на засіданні парламенту, дуже нагадує гоголівську  унтерофіцерівську вдову, яка сама себе відшмагала", - сказав Скоропадський.

За його словами, конфлікт у Мукачевому виник через масштабні контрабандні потоки, яку "кришувала" влада Закарпаття. 

"Там чітко сказано, що події в Закарпатті були викликані невдоволенням простих людей, учасників Революції Гідності, фронтовиками, які бачать, що там величезні масштаби контрабанди, і влада з цим ніяк не бореться. Це було чітко сказано у звіті", - сказав речник "ПС".

"Говорити про те, що 11 людей з ДУК "Правий сектор"  начебто намагались взяти всі ці мільярдні потоки під свій контроль - це просто смішно. У звіті було чітко сказано, що серед винуватців було керівництво місцевого МВС, СБУ, які прекрасно занли, що там відбувається і самі були пов`язані з цією контрабандою", - заявив Скоропадський.

Нагадаємо, сьогодні ТСК оприлюднила у Верховній Раді звіт щодо подій у Мукачевому 11 липня. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.