У Яроша розказали, що "Правий сектор" перетворять на "естонську оборону"

Добровольчий український корпус "Правий Сектор" знаходиться в колишньому статусі й існує автономно, хоча вже є попередня домовленість, що при виконанні ряду умов корпус піде до складу Міністерства оборони
Depo.Влада
3 квітня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua
У Яроша розказали, що "Правий сектор" перетворять на "естонську оборону"
У Яроша розказали, що "Правий сектор" перетворять на "естонську оборону"

Про це повідомив прес-секретар організації Артем Скоропадський, передає depo.ua.

"Статус Добровольчого українського корпусу залишається без змін. Поки ми існуємо автономно, але буквально дня три тому були переговори нашого провідника Дмитра Яроша з представниками влади, представниками Міністерства оборони", - сказав Скоропадський у коментарі "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю, повідомляє "Апостроф".

Він зазначив, що є попередня домовленість про прийняття окремого закону про статус ДУК "Правий сектор" і "буде створена така річ, якої ще не було за час існування незалежної України - буде створена така структура за прикладом Союзу оборони Естонії, тобто автономні добровольчі об'єднання зі своїм командиром, зі своїми правилами, зі своїми відзнаками, зі своєю дисципліною, але в складі Міністерства оборони".

У той же час, коментуючи перехід кількох бійців на контракт в 79-у окрему аеромобільну бригаду ЗСУ, Скоропадський зазначив, що ДУК - "є добровольчим корпусом, тобто люди там ідеологічно мотивовані, вони знають, куди вони йдуть, і Дмитро Ярош, і командир корпусу завжди говорили, що ми не проти, якщо люди, що воювали у нас, що отримали хорошу військову підготовку, переходять потім, скажімо, в Міністерство оборони".

У партії не бачать "нічого страшного в тому, що якщо кілька людей переходять".

"Ми не вважаємо їх зрадниками. Навпаки, класно, що наші будуть, в тому числі, і в Міністерстві оборони. Просто велике число людей з "Правого сектору" є і в інших батальйонах - і в Національній гвардії, в "Азові", і в Міністерстві оборони. Тобто, пройшовши нашу учебку при військовій частині, вони здебільшого, 90%, йдуть в ДУК- "Правий сектор", а 10% - в інші підрозділи. Це добре", - додав Скоропадський, підкресливши, що "ні в якому разі мова не йде про те, що весь Добровольчий український корпус переходить у Міністерство оборони за контрактом".

Раніше народний депутат Дмитро Ярош заявив про те, що добровольчий батальйон "Правого сектора" готовий перетворитися в штурмову бригаду збройних сил України.

При цьому Ярош підкреслив, що ПС не збирається йти з зони АТО, як це зробив "Донбас".

Він заявив, що підрозділи "Правого сектора" і надалі будуть тримати Артемівське напрямок, район Донецького аеропорту, позиції біля Волновахи і Широкино.