У Вітренка розробили документ про обмеження ціни на газ: ЗМІ дізналися про ймовірні тарифи

Міністерство енергетики розробило проект рішення уряду щодо обмеження вартості газу для населення

У Вітренка розробили документ про обмеже…
Фото: Рixabay

Як пише Depo.ua, про це "РБК-Україна" повідомили в Міністерстві енергетики.

Зазначається, що відомство пропонує встановити ціну не вище 6,99 гривні з 1 лютого 2021 року. Документ зараз перебуває на узгодженні у інших органів влади. Повідомляється, що його можуть винести на наступне засідання Кабміну в середу, 20 січня.

Міненергетики пропонує встановити з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів, але не довше кінця опалювального періоду 20/21 граничну ціну на природний газ на рівні 6 грн 99 коп. за 1 метр кубічний (з ПДВ).

Крім того, з 1 лютого 2021 до кінця дії карантинних заходів або до кінця опалювального періоду 20/21 ціна, по якій ПАК "Нафтогаз України" здійснює продаж / постачання природного газу, не може бути вище граничної ціни, встановленої Кабінетом міністрів України.

У Вітренка розробили документ про обмеження ціни на газ

У Вітренка розробили документ про обмеження ціни на газ

У Вітренка розробили документ про обмеження ціни на газ

У Вітренка розробили документ про обмеження ціни на газ

Нагадаємо, під час засідання Кабінету міністрів 13 січня прем'єр Денис Шмигаль заявив, що в Україні у зв'язку з карантином через пандемію коронавірусу таки буде знижено ціну на газ

За його словами, на період карантину, а також до завершення опалювального сезону 2021 року буде встановлено ціну на постачання газу на рівні 6,99 гривні за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Прем'єр зауважив, що зменшення ціни на газ пропонується майже на 30%. Також Шмигаль додав, що вже дав доручення низці міністрів увести це рішення у дію. 

Своєю чергою президент Володимир Зеленський під час чергової "тарифної" наради порадив українцям не сподіватися, що знижені тарифи діятимуть й після карантину. За його словами, таке рішення влади – "це ідеологія лише карантинних заходів".

Читайте також: Як обрати постачальника газу 2021: Що потрібно знати і як діяти українцям

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme