У Вищій раді юстиції відправлять "погорілого" Гречківського у відпустку

Член Вищої ради юстиції Павло Гречківський піде у відпустку на період проведення слідства щодо нього
Depo.Влада
22 вересня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі журналістам повідомив голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Ми бачили повідомлення у ЗМІ, чули пояснення Павла Миколайовича, тому зробити якісь кроки (щодо його відсторонення. - Ред.) прямо в цьому засіданні неможливо. З іншого боку, ми взяли до уваги звернення самого Гречківського про те, що він пропонує якимось чином вирішити питання про те, щоб він не приймав участі у подальших засіданнях Вищої ради юстиції, щоб не ставити під сумнів ухвалені нами рішення. Це питання буде вирішено шляхом розгляду його заяви про відпустку", - сказав Бенедисюк.

Він наголосив, що доказів Генпрокуратури наразі недостатньо для відсторонення Гречківського від посади члена ВРЮ на період слідства. Водночас ВРЮ планує ініціювати додаткову перевірку відносно Гречківського, "коли надійдуть відповідні матеріали з Генпрокуратури".

"Усе, що у нас на сьогодні є, - це звернення генпрокурора", - зазначив Бенедисюк. 

Нагадаємо, що 21 вересня Вища рада юстиції попросила його призупинити свою діяльність як члена ВРЮ до завершення розслідування щодо хабарництва.

Гречківського підозрюють у вимаганні вимагав 500 тисяч дол. за незаконний вплив на судове рішення. Генпрокурор Юрій Луценко також  повідомляв про затримання арбітражного керуючого Мінюсту, який "у змові з членом ВРЮ отримав 150 тис дол.".

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада