У Вілкула кажуть, що з підкупом виборців на Філатові шапка горить

Сьогодні в МВС відбувся брифінг, на якому народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко і радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомили про те, що розслідується схема дистанційної скупки десяти тисяч голосів в Дніпропетровську
Depo.Влада
13 листопада 2015 23:04
ФОТО: depo.ua

І заявили, що повідомив їм про це, ніби, народний депутат Борис Філатов, пише depo.ua з посиланням на gorod.dp.ua.

Розуміючи дружні зв'язки пана Філатова з паном Шкіряком і паном Геращенко, що неодноразово підтверджувалося усіма трьома персонами, ми розуміємо їх бажання "обілити" і врятувати Бориса Альбертовича. Але, на жаль, на цій прес-конференції не було озвучено, що голоси на першому турі скуповувалися саме на користь Філатова!

На злодієві, як кажуть, шапка горить. Так як ні Шкіряком, ні Геращенко не були представлені жодні докази даної схеми, то їх представляємо ми.

Був створений сайт vibori.cc, через який за Філатова скуповувалися в першому турі голоси. Але потім щось у них пішло не так. І інформація про скупку десяти тисяч голосів на користь Філатова стала загальнодоступною. Скупка голосів на його користь здійснювалася через картки "Приватбанку". Всі матеріали загальнодоступні фотографії бюлетенів з голосами за Філатова та номерами карток "Приватбанку", бази телефонів тих, чиї голоси були куплені. І кожен мешканець України може зайти на цей сайт і особисто переконатися в цьому.

Ми шкодуємо про те, про те, що високопоставлені чиновники, тим більше - представники правоохоронних органів, як Шкіряк та Геращенко, таким чином намагаються "відмазати" свого дружка. Хочемо нагадати, що саме ми після першого туру ще два тижні тому звернулися в правоохоронні органи з метою розібратися і розслідувати факти скуповування голосів на користь Філатова.

Ми бачили, як вони всі листівки, матеріали робили нібито від імені Олександра Вілкула, перетворивши виборчу кампанію у відвертий "чорний піар". І зараз ми бачимо рівно те ж саме: після того як була розкрита власна ж корупційна схема, вони намагаються натякнути, що голоси, нібито, не скуповувалися за Філатова. Хоча, повторимося, вони скуповувалися саме за нього. І в цьому можуть переконатися всі!

Більше новин про місцеві вибори в Україні читайте на Depo.Вибори-2015.