"Укроборонпром" оголосив старт оборонної реформи

Державний концерн "Укроборонпром" на великому міжнародному форумі AUSA-2016 в США оголосив про початок реформування оборонно-промислового комплексу України
Depo.Влада
5 жовтня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

Відповідні плани представив голова "Укроборонпрому" Роман Романов, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу концерну.

За словами Романова, "Укроборонпром" має намір реформувати ОПК України у відповідності з міжнародними стандартами корпоратизації.

"Це дозволить створити прозору сучасну структуру управління, зокрема, наглядові ради, встановити єдині загальноприйняті правила гри для міжнародних інвесторів, залучити іноземний капітал і дозволити йому працювати на посилення обороноздатності України", - заявив Романів.

Також повідомляється, що ще один напрям реформування галузі - створення кластерів, які об'єднають профільні підприємства. Так, в червні цього року був створений перший кластер - Українська авіабудівна корпорація на основі "Антонова". 

Концерн також розраховує, що нардепи приймуть закони і для інших галузей, щоб відкрити можливості для спільної діяльності з іноземцями.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада