У Турчинова вимагають не "різати" витрати на оборону

Рада національної безпеки і оборони України почала підготовку оборонного бюджету на 2017 рік
Depo.Влада
26 липня 2016 18:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес - службу РНБО.

Вказується, що відомство провело нараду за участю керівників всіх силових міністерств та відомств, а також міністерства економічного розвитку і торгівлі україни та міністерства фінансів.

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, враховуючи загрози, які стоять перед країною, не можна зменшувати обсяги фінансування сектору безпеки і оборони.
"Саме тому, вимога Стратегії національної безпеки щодо фінансування сектору безпеки і оборони у розмірі 5% від ВВП повинна чітко виконуватись", - наводить його слова прес-служба.

Окрім того, Секретар РНБО наголосив на необхідності компенсувати незабезпечені видатки на оборону поточного року "у зв'язку з невирішеним питанням у парламенті щодо наповнення Спеціального фонду за рахунок заарештованих коштів оточення Януковича".

"Разом з проектом бюджету на наступний рік ми маємо відпрацювати Державне оборонне замовлення на 2017 рік, надаючи перевагу сучасним ракетним комплексам, потужним артилерійським системам, засобам ППО, радіоелектронної боротьби та радіотехнічної розвідки тощо", - сказав Турчинов.

Також він додав, що зарплатня військових має збільшитись з урахуванням інфляції.

Нагадаємо, раніше президент Порошенко підписав рішення РНБО про фінансування держоборонзамовлення на 2016 рік.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада