У Турчинова пообіцяли активно і ефективно боротися із кіберзагрозами

Особливо ретельно збираються обороняти держреєстри і бази даних
Depo.Влада
6 жовтня 2016 17:26
ФОТО: depo.ua

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов провів засідання Національного Центру кібербезпеки, на якому розглянули питання захисту інформації в державному секторі та на критично важливих об'єктах інфраструктури, повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу РНБО. Також були визначені протоколи спільних дій та інформаційного обміну в режимі реального часу суб'єктів забезпечення кібербезпеки під час виявлення кібератак та кіберінцидентів.

За словами Турчинова, протистояння в кіберпросторі є небезпечною складовою гібридної війни, розв'язаної проти України, "тому потрібно швидко, надійно та ефективно реагувати на будь-які кіберзагрози, що неможливо без інтегрування та чіткої взаємодії всіх наявних ресурсів суб'єктів кібербезпеки".

"Окрім відпрацювання ефективного реагування на кібератаки та кіберінциденти, слід вибудувати активний захист кіберпростору, створюючи належні умови для інституційного та технологічного забезпечення кібербезпеки", - наголосив секретар РНБО.

На засіданні розглянули заходи щодо удосконалення системи зберігання, передачі та обробки даних держреєстрів і баз даних із застосуванням сучасних технологій. Окрему увагу учасники засідання приділили розбудові інтегрованої захищеної системи держреєстрів, баз даних та дата-центрів для обробки та резервного збереження інформації і відомостей державних електронних інформресурсів.

Нагадаємо, що в Нацбанку вирішили створити центр кіберзахисту

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада