У Туки розповіли, що треба для реінтеграції Криму в Україну

Для реінтеграції Криму в Україну слід від гасел переходити до розробки стратегії повернення півострова та її практичної реалізації
Depo.Влада
15 червня 2016 20:34
ФОТО: depo.ua

Про це заявив під час парламентських слухань на тему реінтеграції тимчасово окупованих територій Криму перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - керівник апарату Юсуф Куркчі , повідомляє depo.ua З посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні гасел на кшталт "Крим - це Україна" вже недостатньо. Час пустих лозунгів і декларацій минув. Настав час діяти", - сказав Куркчі.

Він зазначив, що на рівні держави формування державної політики деокупації Криму та його реінтеграції в Україну покладене на Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, однак для ефективної роботи воно не має ані штату, ані бюджету.

"Станом на сьогодні у складі міністерства перебуває лише чотири особи - міністр та його заступники. Міністерство не має затвердженого штатного розпису, бюджету для своєї діяльності та визначеної організаційної стурктури, і це все не дає можливості говорити про ефективну діяльність", - зауважив Куркчі.

За словами Куркчі, для реінтеграції окупованих територій потрібна стратегія, до розробки якої мають долучитися представники влади та громадськості. На його думку, першочерговими її кроками має стати аналіз поточної ситуації, створення правової моделі Криму та розробка переліку тактичних завдань і шляхів їх реалізації.

"Одним з важливих кроків має бути системний моніторинг ситуації на окупованих територіях, що дозволить виявляти проблемні питання та оперативно реагувати на них", - вважає Куркчі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: Крим, Тука