У Тимчука кажуть, що суддя-втікач Чернушенко - агент КГБ з 30-річним стажем

Група "Інформаційний спротив" повідомляє, що колишній голова Апеляційного суду м.Києва Антон Чернушенко – агент російських спецслужб
Depo.Влада
17 вересня 2015 10:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт "Інформаційного спротиву".

"Як стверджують наші російські джерела (втомлені від того, що Росія поступово перетворюється на відстійник для втікачів українських злочинців), пан Чернушенко після закінчення Одеського державного університету в 1977 році зробив просто запаморочливу кар'єру в КДБ СРСР. У 1980 році він був завербований "органами" і став офіцером запасу КДБ. Можливо, завдяки саме цьому в тому ж 80-му році суддю з трирічним стажем роботи призначають заступником голови Одеського обласного суду. На цій посаді він працює аж до 2001 року. Тим часом він росте на службі в КДБ. Згідно наказу голови КДБ СРСР № 553 від 29.12.1983 року йому присвоюють звання "старший лейтенант", а вже 31.12.1988 року наказом №0792 йому присвоєно звання "капітан". З розпадом Союзу КДБ передає Антона Чернушенка на зв'язок ФСБ, стверджують наші джерела", - йдеться у публікації. 

Нагадаємо, що 30 червня Верховна Рада надала дозвіл на затримання і арешт голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який підозрюється в ухваленні завідомо неправдивих рішень.

За даними прокуратури, Чернушенко отримав велику суму хабаря у нарадчій кімнаті за справу, яка навіть не розглядалася по суті.

Крім того,  прокуратура розслідує незаконне втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України, та постановлення завідомо неправосудних судових рішень за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

Як стало відомо 1 липня, суддя Чернушенко зник. Згодом у ГПУ заявили, що знають, де суддя, але не назвали місце його перебування

А 2 липня 2015 року в порядку ст. 208 КПК України син Антона Чернушенка Дмитро був затриманий як автор скандальних СМС-повідомлень. У них містилися вказівки про прийняття рішень у судових справах, які розглядаються Апеляційним судом міста Києва. 

Читайте також: Чернушенко зник, бо всім вигідно керувати судами по СМС

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.