У сутичках під Радою постраждали 122 силовики. Чимало у важкому стані, – Міноборони

У сьогоднішніх зіткненнях під Верховною Радою України постраждали 112 військовослужбовців Національної гвардії і працівників міліції
Depo.Влада
31 серпня 2015 18:03
ФОТО: depo.ua

Про це у відеозверненні заявив відповідальний секретар військово-цивільного координаційного штабу медичної допомоги - полковник медичної служби Всеволод Стеблюк, передає depo.ua.

Він констатував, що один військовослужбовець Національної гвардії помер від поранення серця.

За даними Міноборони, у цивільні лікарні Києва, зокрема в 17-у клінічну лікарню поступило 37 поранених, з яких троє перебувають у вкрай важкому і сім - у важкому стані, а в Олександрівську лікарню - шестеро постраждалих.

Головний військовий клінічний госпіталь прийняв 24 поранених (двоє у важкому стані), центральний госпіталь МВС - 42 поранених (двоє у важкому стані), госпіталь ГУ МВС у Києві - троє поранених.

Стеблюк наголосив, що забезпечення постраждалих препаратами крові та медикаментами становить 100%.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков також повідомив, що 12 потерпілих перебувають на операційних столах в одному госпіталі, крім цього 7 осіб - в операційних в госпіталі МВС. За його даними, кілька постраждалих у важкому стані, зокрема один у важкій комі. Близко 20 потерпілих є учасниками АТО

Читайте також: У міліціонерів під Радою кинули бойову гранату (ФОТО, ВІДЕО) (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Більше новин України читайте у рубриці Життя.depo.ua.