У "милі" Суркова знайшли план федералізації України

У листуванні помічника Президента Росії Владислава Суркова знайдено велику кількість довідок, списків і навіть креативних "листівок" від Дениса Пушиліна
Depo.Влада
3 листопада 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать викладені в мережу українським Кіберальянсом дані SurkovLeaks, передає Depo.ua.

Так в одному з листів від Дениса Пушиліна є карта "Української Федерації". Згідно з картою Україна має бути поділена на три частини: Новоросію, Малоросію і Галичину. Крим на карті не позначений.

Так, до складу Галичини мали увійти Львівська, Волинська, Тернопільська, Івано-ФранківськаРівненська, Чернівецька і Закарпатська області.

До складу "Малоросії", за планом, мали увійти: Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Київська, Черкаська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська і Чернігівська області.

Одеська, Дніпропетровська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська і Харківська області мали стати частиною "Новоросії"

Висилали для Суркова і списки депутатів Верховної Ради України, які виступали з ініціативами, співзвучними проектам федералізації, проекти зміни до Конституції України та багато іншого.

У Суркова в пошті знайшли план федералізації України - фото 1

Нагадаємо, що в першій порції документів з електронної скриньки Суркова йдеться про події 2014 року, плани зі  створення так званої "Новоросії", медіа і бізнес-інтереси Росії в Україні.

Автори: Михайло Кузнєцов і Роман Бурко

Читайте також: