Савченко в суді посварилася з бойовиком "ЛНР" (ОНОВЛЕНО)

Заступник "міністра охорони здоров’я" так званої "Луганської народної республіки" Олександр Салягін дав свідчення, які суперечать словам лідера луганських бойовиків Ігоря Плотницького
Depo.Влада
12 жовтня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua
Савченко в суді посварилася з бойовиком "ЛНР" (ОНОВЛЕНО)
Савченко в суді посварилася з бойовиком "ЛНР" (ОНОВЛЕНО)

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив адвокат Микола Полозов у перерві судового засідання, передає depo.ua

"Сьогодні були допитані двоє свідків, вони сепаратисти. Одна на прізвище Жабаров, другий на прізвище Салягін. І цей другий, коли Надія Савченко була полонена, є керівником підрозділу розвідки, він зараз заступник міністра охорони здоров’я так званої "ЛНР"… Свідок Соляник розповідав, що ніколи в них не відпускають полонених, а це суперечить тим свідченням, які давав Плотницький про те, що Савченко відпустили. Як зазвичай, все урізнобій", - сказав Полозов.

Свідок Олександр Салягін, колишній член батальону "Заря", так званий "заступник міністра охорони здоров'я ЛНР", в суді заявив, що Савченко навряд чи могли відпустити.

"Савченко могли відпустити?", - запитав Фейгін.

"Думаю ні, але вона могла втекти. (за версією слідства, її відпустили – ред)", - відповів бойовик.

Крім того, як зазначив адвокат Савченко Микола Полозов, свідок заявив, що у Савченко були зв'язані руки. При цьому він сказав, що Савченко сама заявила, що вона корегувальник.

У суді між Салягіним і Савченко зав'язалася суперечка. Савченко запитала у свідка про карти, які були при ній на момент затримання, намагаючись довести, що за такими картами не ведуть коригування.

Він кілька разів відмовлявся відповідати або намагався ухилитися від прямої відповіді.

"Я відповідаю на ті питання, які вважаю за потрібне, і я не хочу розповідати про те, де і яку підготовку я проводив. Я не можу гарантувати свою безпеку на території України", - заявив бойовик.

"Суд, я хочу пояснити, що я намагаюся отримати відповідь на дуже прості питання, оскільки свідки кажуть те, чому їх навчили, вони слабо розбираються в темі розмови, і якщо мова йде про наведення артилерії, то не кожна карта до цього підходить, тому я зараз намагаюся з'ясувати, чи могла карта, яка в мене була, дозволити мені бути корегувальником", - сказала Савченко.

"Ми з вами будемо розмовляти в іншому місці, коли у вас буде вихід", - заявив бойовик "ЛНР".

"Дивись як би ти не опинився там, звідки не зможеш вийти. Немає сенсу, це - пішки. Наведіть сюди того, хто дійсно винен в тому, що мене тут тримають", - відповіла Савченко.

Додамо, що в суді також чекають і самого Плотницького

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар"  влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України.  Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Останні новини політики читайте у рубриці Вл