У суда проти Сенцова і Кольченка нові речдоки: цигарки "Прилуки" і пивні пляшки

Російський суд у справі Олега Сенцова та Олександра Кольченка розглянув докази, надані стороною обвинувачення
Depo.Влада
5 серпня 2015 21:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Медіазону.

Речові докази, вилучені у різних фігурантів справи, демонструвалися всі разом.

Зокрема, суддя Михайлюк оглянув конверти з грошима, вилученими у Сенцова та Пирогова, всього 64000 гривень. Серед так званих речових доказів "терористичної деятельності" Сенцова і Кольченка - білі футболки з червоним хрестом і українські прапори, ліки, пачки з-під сигарет "Прилуки" і пляшки з-під пива. Також суду продемонстровали системний блок, пакети з селітрою і шарф з символікою "Правого Сектора", вилучені у Чирнія.

Пристави показали гранату РГД-5 з дому Асанова, українські прапори, футболки з червоним хрестом, протигази, балончики з фарбою, маски-респіратори і великий запас медикаментів. Все це вилучено при обшуку в домоволодінні Енвера Асанова в Сімферополі. Також показали рюкзак Чирнія і каністру з муляжами СВУ.

Крім того, ще один свідок звинувачення, представник сімферопольського відділення "Єдиної Росії" Бочкарьов так і не представив кошторис на ремонт постраждалого від підпалу офісу (в чому звинувачують Сенцова і Кольченко).

Нагадаємо, активісту Олександру Кольченку приписують членство у неіснуючій екстремістській організації "Біла студентська дія" під керівництвом Арсенія Яроша. Натомість з 2010 по 2013 рік Кольченко був активним учасником незалежної профспілки "Студентська дія", що відстоювала доступну освіту і дотримання прав студентів.

У середу, 5 серпня, в Північно-Кавказькому окружному військовому суді були слухання у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка, яких звинувачують в організації терактів у Криму.

Як повідомлялось, ключовий свідок обвинувачення на суді відмовився свідчити проти Сенцова і Кольченка. Він пояснив, що попередні свідчення дав під тиском.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua