ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Страсбурзі стартує зимова сесія ПАРЄ

Сьогодні у Страсбурзі розпочинається чергова сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яка триватиме до 26 січня 

Depo.Влада
22 січня 2018 09:37
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, українську делегацію очолює народний депутат Володимир Ар'єв.

У межах сесії заплановані дебати з різних питань, виступи високопосадовців, обрання голови ПАРЄ та Комісара Ради європи з прав людини.

Так, сьогодні планується обрати нового голову ПАРЄ. На цю посаду претендує єдиний кандидат - італієць Мішель Ніколетті, відомий своїми проросійськими виступами.

Також відбудуться дебати про зростання ісламофобії, антисемітизму та ксенофобії у Європі; ізраїльсько-палестинський мирний процес.

23 січня перед делегатами ПАРЄ виступить генеральний секретар Турбйорн Ягланд; відбудеться перший раунд обрання нового Комісара РЄ з прав людини та суддів ЄСПЛ; дебати на тему захисту та просування регіональних мов та мов національних меншин тощо.

Також у порядку денному - виступ крон-принцеси Данії та виголошення доповіді "Гуманітарні наслідки війни в Україні".

24 січня відбудеться другий раунд обрання Комісара РЄ з прав людини та суддів ЄСПЛ, дебати щодо створення основ сучасного управління спортом, ефективного футбольного менеджменту, виступи президента Вірменії, прем'єр-міністра Данії.

25 січня європарламентарі заслухають річний звіт Комісара Ради європи з прав людини Ніла Муйжнієкса. Також заплановані дебати про захист дітей у збройних конфліктах, буде представлено огляд виконання зобов'язань Естонією, Грецією, Угорщиною та Ірландією.

В останній день сесії, 26 січня, відбудуться дебати щодо юридичного імунітету міжнародних організацій та посилення міжнародного регулювання проти продажу засобів тортур.

Нагадаємо, 6 жовтня 2017 року президент ПАРЄ Педро Аграмунт добровільно подав у відставку.

Вже 10 жовтня 2017 року новим главою ПАРЄ була обрана представниця парламенту Кіпру Стела Кіріакідес.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада