UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Стеця заявили, що війну можна буде припинити лише у боротьбі

Лише у боротьбі, не відступаючи від свого шляху, Україна може повернути Крим, Донбас і припинити віну, незалежно від зміни політичної ситуації виклики залишаються ті самі перед новими політиками, посадовцями та урядовцями — це війна та окупація

Про це заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова сказала під час заходів, присвячених 75-річчю депортації кримськотатарського народу, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Тільки виборюючи, тільки в боротьбі, ми зможемо повернути собі свої землі, Крим, Донбас і припинити війну. Якщо ми будемо просто сподіватись на щось, це не спрацює. І головний посил моєї промови був у тому, що ми на цьому шляху боротьби разом. Ключове, що без боротьби ми Крим не повернемо і що на цьому шляху, я сподіваюсь, Туреччина буде разом з Україною", - сказала Джапарова.

Вона також подякувала Турецькій Республіці в особі Президента, уряду, парламенту за кроки, які вжиті й вживаються на підтримку України.

"Всі ці кроки, які ми відчуваємо щодня які насправді протягом цих 5 років які є в них пізніше ми напевно у новітній історії України сучасні… Для України підтримка Турецької Республіки є особливо важливою, тому що це стратегічний партнер і сьогодні розділяти цей біль, пригадувати жертв депортації й те, що зараз неможливо це зробити в Криму, оскільки він під окупацією, є не тільки актом солідарності, а й актом політичної підтримки", - наголосила заступник міністра.

На її переконання, російська пропаганда безсила у спробах дискредитувати відносини України та Туреччини.

"Попри те, що російська пропаганда намагається довести, що Туреччина та РФ у прекрасних стосунках, Україна продовжує відчувати підтримку Турецької Республіки в питанні невизнання окупації, у питанні територіальної цілісності, у питанні війни. Тобто офіційно риторика Туреччини, абсолютно конкретна підтримка таких заходів, технічні проекти, які реалізовує TIKA в Україні з підтримки в тому числі переселенців, кримських татар, є фізичним конкретним актом підтримки та допомоги Турецької Республіки Україні", - пояснила Джапарова.

На її переконання, за умови настання «нової політичної епохи в Україні, формування нової політичної команди після виборів президента, прийдешніх виборів у парламент, відповідно формування нового уряду, виклики залишаються ті самі перед новими політиками, перед новими посадовцями та урядовцями — це війна та окупація».

Нагадаємо, що новопризначений голова АП Богдан уже хоче референдум щодо переговорів із Кремлем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"