У США злякалися "інформаційної армії" Путіна

Голова Комітету в закордонних справах нижньої палати Конгресу США Ед Ройс оцінив можливий вплив розгорнутої Росією пропагандистської кампанії як загрозливий для НАТО та безпосередньо для національної безпеки США
Depo.Влада
15 квітня 2015 20:34
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у середу на комітетських слуханнях на тему "Протистояння російській інформаційній мілітаризації", передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Російська пропаганда має потенціал для дестабілізації членів НАТО, впливаючи на наші зобов'язання щодо забезпечення безпеки. Ця російська кампанія, яку також описували як "інформаційна мілітаризація", серйозно загрожує безпеці США", - заявив голова комітету.

Так, за його словами, Росія створила справжню інформаційну армію на телебаченні, радіо і в пресі по всій Європі. Деякі медійні ресурси отримують чіткі рекомендації від Кремля, щоб "затьмарити правду, поширюючи конспірологічні версії, що ЦРУ нібито несе відповідальність за всі інциденти, починаючи від теракту 11 вересня й завершуючи збитим над Україною малазійським Боїнгом MH17". Іншим просто "переплачують за демонізацію Заходу", в той час як правдиві ЗМІ відтісняються.

Ройс нагадав, що Конгрес торік прийняв двопартійне законодавство, яке збільшує фінансування американських мас-медіа, що має допомогти США боротися з путінською пропагандою.