ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У США Севастополь назвали російським містом, - росЗМІ

Севастопольський рабин був офіційно представлений на Всесвітньому єврейському конгресі в Нью-Йорку як "Рабин Біньямін Вольф. Севастополь, Росія"

Depo.Влада
23 листопада 2017 05:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє сам Вольф, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

"У роботі конгресу часто беруть участь політики з усього світу й американські конгресмени. І коли на такому конгресі я представлений як рабин російського Севастополя - це дуже знаково. Найавторитетніша організація єврейського світу визнає наше місто російським, я пишаюся тим, що мою думку на конгресі почули", - заявив Вольф.

Він висловив упевненість, що, якщо така авторитетна організація визнала Крим і Севастополь російськими, "то і за іншими впливовими структурами в недалекому майбутньому справа не стане".

Вольф повідомив, що отримав відповідний документ і в списку учасників значився як російський представник.

Кожному учаснику видавався пропуск зі штрих-кодом, який при пред'явленні одразу ж заноситься в базу даних. Вольф наголосив, що в жодного американського чиновника не викликало подиву, що на його пропуску написано "Sevastopol, Russia".

Всесвітній єврейський конгрес, найбільш статусний форум в єврейському світі, відбувся з 16 по 22 листопада в Нью-Йорку. У заході брали участь понад п'ять тисяч керівників єврейських громад з усього світу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада