У справі "Укртелекому" проходять Ахметов, Фірташ та Льовочкін, - нардеп

По справі про незаконну приватизацію "Укртелекому", яка стала офіційною причиною для подання екс-президента Віктора Януковича у розшук по лінії Інтерполу, проходять ще декілька олігархів
Depo.Влада
22 липня 2015 10:13
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму блозі на "Українській правді" написав депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко, передає depo.ua.

За його словами, реальними власниками австрійської компанії EPIC, яка купила "Укртелеком" у 2011 році, були Сергій Льовочкін, Рінат Ахметов, Дмитро Фірташ і сам Янукович.

"Щонайменше, ці прізвища фігурують в запиті України до деяких європейських держав про надання правової допомоги в частині виявлення кінцевих бенефіціарів фірми "ЕПІК", - зазначив Лещенко.

Він також додав, що, всупереч конкурсним умовам, Янукович доручив профінансувати створення мережі спецзв'язку "Укртелекомом" за рахунок держбюджету, а не коштами нового власника.

Також нардеп пояснив, що Україна подала заяву на розшук Януковича каналами Інтерполу саме через цю справу, оскільки Інтерпол відмовляв займатися звинуваченнями у злочинах на Майдані, вважаючи їх політичними.

Нагадаємо, у 2013 році офіційним власником "Укртелекому" став Рінат Ахметов.

В жовтні 2014 року Окружний адміністративний суд Києва постановив, що власники "Укртелекому" не виконали умов приватизації, а компанія зобов'язана виплатити до держбюджету 220 млн грн.