У справі Супрун призначили нового суддю

Тетяну Скочок призначено новим суддею у справі за позовом народного депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука про відсутність в Уляни Супрун повноважень для виконання обов'язків міністра охорони здоров'я 

Про це у Facebook повідомив суддя-спікер Окружного адмінсуду Києва Богдан Санін, інформує Depo.ua.

"Як і очікувалось, сьогодні було визначено нового суддю по "Справі Супрун" (№640/463/19 за позовом народного депутата Ігора Мосійчука до в.о. міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун). Наразі справу розподілено на суддю Тетяна Скочок", – написав він.

Водночас Санін вказує на те, що Мосійчук подав ще два позови: до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та Супрун. Також ще один позов до Окружного адмінсуду Києва надійшов від "радикала" Олексія Ленського.

"Здається, що надалі ми будемо називати вказану справу як "Справа Супрун. Епізод 1", – зазначив суддя.

Нагадаємо, 5 лютого нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук повідомив, що суд задовольнив його позов і заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

7 лютого до Окружного адмінсуду міста Києва надійшло клопотання від уряду про скасування заходів забезпечення позову Мосійчука.

14 лютого Окружний адмінсуд Києва скасував попереднє рішення, яке забороняло Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

15 лютого суддя у справі Супрун взяв самовідвід.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна