Син Порошенка розповів про популізм у Раді і свою війну на Донбасі

За словами народного депутата Олексія Порошенка, Україна не втримає нинішні позиції, якщо Росія відкрито вступить у війну
Depo.Влада
27 березня 2015 08:20
ФОТО: depo.ua
Син Порошенка розповів про популізм у Раді і свою війну на Донбасі
Син Порошенка розповів про популізм у Раді і свою війну на Донбасі

Про це син українського президента розповів в інтерв'ю газеті "День", передає depo.ua.

"Думаю, що коли вона відкрито вступить у війну і направить на нас всю міць своїх збройних сил, незважаючи на те, що наші ЗС за останній рік істотно покращилися, нам було б неможливо утримати ті позиції, які ми маємо", - сказав він.

З іншого боку, вважає син українського президента, "поєднання досягнень, які ми маємо на воєнному фронті і на дипломатичному, і маючи підтримку інших країн, ми можемо досягти певних успіхів на сході і убезпечитися від подальшого просування (противника - ред.) вглиб території України ".

За його словами, причин, чому він вирішив піти на фронт було багато.

"Насамперед - це совість. Хочеться, щоб через 10 - 15 років, коли син підросте і спитає, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації, я мав моральне право радити. Тому я прийняв це рішення насамперед для того, щоб бути чесним перед своєю совістю і своєю дитиною", - заявив Порошенко.

Він нагадав, що він служив у артилерійському підрозділі. За його словами, бійці з самого початку зіткнулися з дійсно дуже поганим матеріальним забезпеченням. "Був тільки міномет і міни до нього, ніяких запасних частин, інструментів та приладдя. Або буссолей (прилад для топографічної прив'язки та управління артилерійським вогнем - ред.) не було взагалі. Прицільно стріляти було неможливо. Навіть далекомірів не було, щоб виміряти відстань", - розповів Порошенко.

За його словами, з плином часу ситуація дещо покращилася. "Але перше враження було гнітючим: ми за 20 років так сильно розвалили власні збройні сили, що тепер, в умовах війни, буквально" на ходу "нам доводиться їх відновлювати", - заявив Порошенко.

Раніше Олексій говорив, що він поїхав у зону АТО під іншим прізвищем, його батальйон базувався під Краматорському.

Порошенко-молодший також сказав, що з батьком він зараз перетинається максимум два рази на місяць, а тому "на щастя, більшість рішень доводиться приймати самостійно". А коли все-таки зустрічаються, то не хочеться говорити про політику. Більше на побутові теми. Тим більше, що у президента є онук, якого він не так часто бачить.

Також Порошенко зазначив, що в нинішньому парламенті як і раніше багато популізму. За його словами, частина членів коаліції не розуміє, що несе відповідальність за долю країни разом з іншими представниками влади.

"Треба менше популізму і загравань з виборцями, а більше відповідальної позиції для проведення необхідних реформ, коли потрібно виходити до людей і пояснювати непопулярні рішення", - підкреслив він.

Вихід чотирьох нардепів з БПП через конфлікт з Ігорем Коломойським Порошенко-молодший визнав несуттєвим для фракції і для коаліції.

Мітки: