Суд взяв місячну перерву в справі Насірова

Шевченківський районний суд міста Києва оголосив перерву у справі відстороненого голови Державної фіскальної служби (ДФС) України Романа Насірова

Depo.Влада
7 грудня 2017 12:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Українську правду".

Наступне засідання через завантаженість суду призначили на 19 січня 2018 року.

Так, на вимогу сторони захисту, звинувачення мало зачитати весь текст обвинувального акту, який, за словами прокурора САП Романа Симківа, містить 780 сторінок і для зачитування якого потрібно як мінімум 3 години.

За відведену на судове засідання годину, встигли прочитати лише 30 сторінок, після чого процедура була зупинена судом.

"Відповідно, наступна стадія дослідження доказів ще не скоро буде. Можливо, це 3-4, можливо, більше місяців, коли ми зможемо викликати свідків, коли ми зможемо показати зібрані документи", – зазначив Симків.

Сам Насіров, коментуючи вимогу захисту про необхідність зачитування обвинувального акту в повному обсязі, пояснив, що, на його думку, там "немає нічого, що стосується обвинувачення", а сама справа складається з "цитування податкового кодексу та цитування іншого законодавства".

Водночас Насіров сказав, що він виступає за якомога швидший розгляд справи.

"Ми будемо звертатися до суду, щоби вони призначали засідання частіше, можливо, переглянули навіть ті засідання, які були сьогодні озвучені та призначені", – зазначив відсторонений голова фіскальної служби.

Нагадаємо, 10 листопада САП передала до суду обвинувальний акт щодо Насірова.

Довідка: 8 березня Солом'янський райсуд Києва обрав відстороненому голові ДФС Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн гривень.

Ввечері 16 березня Насіров вийшов із СІЗО в Києві після того, як його рідні внесли заставу.

Насірова підозрюють в тому, що він у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада