Спілка офіцерів просить захистити майора Мельника від "кривосуддя"

Спілки офіцерів України просить українців стати на захист офіцера-прикордонника, майора Володимира Мельника, якому закидають причетність до передачі інформації про перельоти колишнього заступника геннпрокурора Олега Бачуна
Depo.Влада
4 серпня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

 Про це йдеться в листі Спілки офіцерів України, який є у розпорядженні depo.ua.

Зокрема, Мельника звинувачують у зв'язках з громадською організацією  "Народний Люстратор" та її керівником Олександром Петренком. Однак у Спілці офіцерів заявляють, що майор не має жодного відношення до цієї організації та особисто ніколи не був знайомий з Петренком.

"Майору Мельнику висунуті  звинувачення, які грунтуються  на припущеннях та домислах слідчого і мають відверто замовний характер", - йдеться в листі.

"В ході розслідування кримінальної справи стосовно Мельника, правоохоронні органи не беруть до уваги факти доступу до системи ІТС "Гарт" інших службових осіб Державної прикордонної служби, а також та обставина, що інформацію про перельоти Бачуна взагалі могли розповсюдити інші пасажири, які летіли тим же рейсом", - кажуть у Спілці офіцерів.

Також у листі зазначається, що на засіданні виконкому Спілка офіцерів України вирішила використати усі можливості для забезпечення максимального захисту від тиску та переслідувань, що здійснюються працівниками правоохоронних органів  стосовно Мельника з метою поновлення на посаді Бачуна.

У зв`язку з цим, офіцери закликають українців стати на захист майора.

Спілка офіцерів просить захистити майора Мельника від "кривосуддя" - фото 1

Більше новин України читайте в рубриці Життя.depo.ua.