У "Слузі народу" розробили план законопроектів, про імпічмент – один із перших

Представник партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук розповів, що вже розробили план законопроектів, які плануються розглянути у новій Раді

Про це він заявив під час брифінгу, інформує Depo.ua.

"Ми напрацювали план законопроектних робіт. Безперечно, туди увійшли усі законопроекти, які президент України обіцяв, які, на превеликий жаль, попереднім скликанням Ради були проігноровані. Крім цього, ми бачимо цілу низку законопроектів, які перейдуть від Верховної Ради попереднього скликання, ми визначили своє ставлення до них", – каже Стефанчук.

Представник президента у парламенті заявив, що вони визначили великий блок законопроектів, які будуть стосуватися змін до Конституції України, у нас великий блок реформи регламентних процедур у парламенті.

"Кнопкодавство та прогули" хочуть зробити підставою для припинення роботи депутата згідно з Конституцією", – наголошує Стефанчук.

Він додав, що закон про імпічмент буде одним з перших законів, за який голосуватиме нова Рада.

Нагадаємо, 21 червня представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук дав зрозуміти, що президент Зеленський накладе вето на закон про тимчасові слідчі комісії (ТСК) парламенту.

Довідка: 6 червня Рада схвалила законопроект про ТСК із процедурою імпічменту.

Документ має на меті законодавчо врегулювати повноваження Ради щодо визначення статусу, порядку створення та діяльності тимчасових слідчих комісій, тимчасових спеціальних комісій та спеціальної тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування під час процедури усунення президента з посади в порядку імпічменту.

Так, підставою для ініціювання імпічменту та утворення спеціальної слідчої комісії є подання, підписане більшістю народних депутатів від конституційного складу парламенту, підписи яких не відкликаються.

12 червня Парубій підписав закон про ТСК, що передбачає процедуру імпічменту.

Читайте також: Хрест на ТСК: Чому Зеленський злякався обіцяного імпічменту

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook