UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У "Слузі народу" озвучили, як вирішуватимуть проблему ФОПів

Депутати партії "Слуга народу" представлять рішення по боротьбі з використанням спрощеної системи оподаткування для ухилення від сплати податків

Про це заявив новообраний депутат від партії Данило Гетманцев, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Українське радіо".

"І президент, і партія "Слуга народу" підтримують спрощений режим. Більш того, ми брали на себе зобов'язання не змінювати його – не підвищувати ставки і не скорочувати ліміти операцій для фізичних осіб-підприємців. Але проблема цього режиму в тому, що його, крім малих підприємців, використовує середній і великий бізнес", – сказав Гетманцев.

"Зайдіть в будь-який ресторан Києва, і вам на алкогольні напої принесуть чек від ТОВ або якоїсь юрособи, а на їжу – від ФОПа. Про що це говорить? Про масове ухилення від сплати податків з використанням ФОПів. Зайдіть в ювелірний магазин, магазин електроніки...", – додав він.

За словами Гетманцева, ці юрособи перевищують ліміти в 5 млн грн на рік, встановлені для ФОП.

"Ми повинні, з одного боку, забезпечити можливість ФОПам працювати на цій системі, а з іншого – виключити ухилення від оподаткування", – зазначив він.

За його словами, ще до старту роботи нового парламенту буде представлено рішення проблеми.

"Ми розглядаємо, чи можливо сьогодні, використовуючи тільки адміністративні процедури, припинити зловживання, чи потрібно внести зміни в податкове законодавство, щоб не породжувати низку податкових суперечок. Щоб це було зрозуміло, для всіх доступно, і не викликало сумнівів, що так робити не можна. Я думаю, що в найближчі тижні до початку роботи Верховної Ради ми вже представимо певне рішення", – заявив Гетманцев.

Нагадаємо, у Зеленського хочуть списати ФОПам більше 7 млрд боргів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook