У Ситника побоюються втечі голови Рахункової палати в Донецьк

Національне антикорупційне бюро вважає, що голову Рахункової палати Романа Магуту слід взяти під варту, оскільки він може втекти в окупований Донецьк
Depo.Влада
16 листопада 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні НАБУ, передає Depo.ua.

"НАБУ не може погодитися з позицію органів прокуратури, висвітленою у ЗМІ, щодо обрання запобіжного заходу голові Рахункової палати України, не пов’язаного з триманням під вартою. Зокрема, через високий ризик його втечі до тимчасово окупованої території (м. Донецьк), де підозрюваний та члени родини мають об’єкти житлової нерухомості", – заявили в Бюро.

Також в НАБУ наголосили на необхідності дотримання всіх процедурних норм, у тому числі й в частині оприлюднення інформації до фактичного повідомлення про підозру. Нехтування цими правилами, згідно з повідомленням, може зашкодити розслідуванню.

У відомстві також назвали ім'я чиновника Рахункової палати, в інтересах якої Магута порушив закон, допомігши приватизувати квартиру. Мова йде про головного контролера – директора департаменту з питань АПК Рахункової палати Марію Шулежко.

Нагадаємо, що сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко підписав підозру Магуті. Його звинувачують у тому, що він сприяв своїй підлеглій у незаконній приватизації державної квартири у центрі Києва.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада