Окупанти Криму судять студентів за підтримку АТR

1 квітня розпочалося засідання Київського районного суду Сімферополя щодо семи студентів, які хотіли зняти відеоролик на підтримку кримськотатарського телеканалу ATR, що опівночі припинив мовлення в Криму через відмову "Роскомнагляду" видати ліцензію на роботу
Depo.Влада
1 квітня 2015 14:39
ФОТО: depo.ua
Окупанти Криму судять студентів за підтримку АТR
Окупанти Криму судять студентів за підтримку АТR

Як повідомили студенти, їх затримала «поліція» у Воронцовському парку Сімферополя 30 березня, повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим. Реалії".

"Нас викликали в суд, за те, що ми знімали відеоролик на підтримку телеканалу ATR. Студенти зібралися в парку Сімферополя, але коли почали знімати, з-за рогу нагрянув загін поліції. Молоді люди спочатку відійшли, але потім повернулися, вирішивши йти до кінця за свою ідею. Їх затримала поліція і відвезла у відділення, протримавши там більше трьох годин", - розповіла студентка Кримського інженерно-педагогічного університету Ельвіна.

"Нам не зачитали наші права, на нас чинили психологічний тиск", - заявила дівчина, назвавши те, що відбувається "блюзнірством над правами людини".

Студентам закидають "проведення несанкціонованого мітингу".

Адвокат Джеміль Таміш клопотав про перенесення засідання, щоб краще ознайомитися зі справою. Однак суд йому в цьому відмовив.

За його інформацією, всіх сімох студентів судитимуть окремо.

Нагадаємо, сьогодні в Криму припинив мовлення телеканал кримськотатарський телеканал АТR, а також всі ЗМІ даного медіахолдингу через відмову "Роскомнадзору" перереєструвати холдинг за російськими законами.