У січні ПАРЄ вирішить чи повернути повноваження делегації Росії

У Парламентській асамблеї Ради Європи у січні буде обговорюватися питання про повернення російської делегації до її повноважень
Depo.Влада
7 грудня 2015 00:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявила представник України у підгрупі з гуманітарних питань, народний депутат Ірина Геращенко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"У нас буде дуже важка дискусія в ПАРЄ в січні, де буде обговорюватися питання про повернення російської делегації до її повноважень. І тут нам потрібно довести, що даруйте, які повноваження, якщо ці люди є тими, які голосували за війну проти України, якщо нічого не виконано", - заявила вона.

Нагадаємо, 28 січня 2015 р. ПАРЄ зважаючи на ситуацію в Україні позбавила Росію права голосу до квітня. При цьому президент ПАРЄ Анн Брассер заявила, що РФ можуть повернути право голосу в ПАРЄ за умови виконання вимог резолюції.

Пізніше стало відомо, що Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) перенесла розгляд питання про повернення голоси делегації Російської Федерації на червень 2015 р. Пізніше ПАРЄ продовжила санкції проти делегації Російської Федерації (РФ) до кінця поточного року, однак не анулювала її повноваження.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада