У Шокіна виявили 685 млн грн збитків в уряді Яценюка

Під час досудового розслідування встановлено суму збитків за період діяльності чинного складу Кабінету міністрів у розмірі 685 млн грн
Depo.Влада
8 квітня 2015 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це під час спільного засідання парламентських комітетів з питань правоохоронної діяльності і з питань протидії корупції заявив заступник генпрокурора Володимир Гузирь, передає depo.ua.

"Досудовим слідством на сьогоднішній день за період діяльності чинного уряду вже встановлена сума збитків на 685 млн грн", - сказав він.

За його словами, за окремими епізодами, викладеним у заяві екс-глави Держфінінспекції Миколи Гордієнка, відкрито 12 проваджень, "з яких 9 розслідує Головне слідче управління Генеральної прокуратури України, одне розслідує Головна військова прокуратура України, в прокуратурі міста є одне провадження, а також Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ розслідує одне провадження".

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся з письмовою заявою, в якій запевнив у готовності його особисто і членів уряду дати свідчення у справі. Гузир зазначив, що в даний час необхідності у допиті прем'єра або членів уряду немає.
Він підкреслив, що за озвученими заявами Гордієнка проводяться допити свідків і ведуться слідчі дії.