У Шокіна відреагували на "наїзд" Пайєтта

У Генеральній прокуратурі України прокоментували вчорашній виступ посла США Джеффрі Пайєтта, який звинуватив ГПУ у саботажі реформ
Depo.Влада
26 вересня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

"Звертаємо увагу громадськості та ЗМІ на те, що в поширених повідомленнях була відсутня важлива складова з виступу Джеффрі Пайєтта. Зокрема, він сказав: "Ми хочемо працювати з генеральним прокурором Шокіним і бачити, що Генпрокуратура очолює боротьбу з корупцією", - навели вислів посла у ГПУ.

Крім того, за даними відомства, у своєму виступі посол наголосив на важливості проведення реформи прокуратури відкрито і прозоро та підтримуємав роботу нової Антикорупційної комісії і залучення нових прокурорів.

"Ми хочемо, щоб український народ мав довіру до Генпрокуратури, бачити, що Генпрокуратура, як нова патрульна поліція, оновилася, аби саме служити громадянам України", - процитували Пайєтта у Генпрокуратурі.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що, виступаючи в Одесі на фінансовому форумі, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що ГПУ відмовляється боротися з внутрішньою корупцією в країні і, таким чином, підриває реформи.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

 

 

 

 

Мітки: ГПУ