У Шокіна скаржаться, що Росія ігнорує запит про екстрадицію Азарова

Генпрокуратура Росії ніяк не коментує свою бездіяльність щодо екстрадиції в Україну колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова
Depo.Влада
23 листопада 2015 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" повідомив прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко, передає depo.ua

"Генпрокуратура Росії  ніяк не коментує свою бездіяльність. 6 лютого цього року ГПУ звернулася до ГП РФ із запитом про затримання і взяття під варту з метою подальшої екстрадиції колишнього прем'єра для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 ККУ. По цей день, незважаючи на наші неодноразові нагадування Росія, не дає жодної відповіді на наш запит", -  сказав він.

Також Куценко заявив, що не бачить важелів, якими можна було б вплинути на Росію.

"Вона просто ігнорує нашу сторону, хоча в української сторони достатньо питань і до Азарова, і до Януковича, який знаходиться у міжнародному розшуку. Фактично всі знають, що він знаходиться в Росії, під захистом російської влади. І ми, на жаль, нічого не можемо зробити, і міжнародні інституції, щоб повернути їх до нас. Тобто Росія фактично ігнорує всі міжнародні правила і норми. Також ми просимо: "Віддайте нам Азарова, у нас є всі законні підстави". Ні. Українська сторона, повірте, робить все для того щоб він повернувся, але Росія є Росія", -  сказав прокурор ГПУ..

Більше новин політики читайте на Depo.Влада