У Шокіна пояснили, як відпустили Бочковського

Прокурор Андрій Шевченко відкликав клопотання про обрання запобіжного заходу для затриманого екс-голови ДСНС Сергія Бочковського, оскільки обвинувачення не знайшло у справі достатніх доказів вини.
Depo.Влада
27 березня 2015 15:27
ФОТО: depo.ua

Про це Шевченко заявив у коментарі журналістам, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На час повідомлення осіб про підозру були певні докази, вони були міністром МВС Арсеном Аваковим озвучені, їм надається оцінка, але на сьогодні прямих доказів скоєння Бочковським злочинів немає", - сказав прокурор.

Він запевнив, що дав вказівки органам досудового розслідування щодо надання документів, які перевіряються в рамках кримінального провадження про проведення закупівель пального в ДСНС.

Однак, за словами Шевченка, цих документів він досі не отримав, оскільки за такий короткий час їх зібрати "фактично неможливо".

Він також розповів, що під час обшуку в кабінеті Бочковського були виявлені певні документи, які лише можуть свідчити про причетність підозрюваного до певних схем розкрадання, але інших доказів, які обгрунтовували б це, прокуратура не отримала.

Шевченко зазначив, що ГПУ в рамках розслідування цієї справи підготувала низку міжнародних клопотань, оскільки фірми, які фігурують у схемах з пальним для ДСНС, знаходяться в США, Белізі й на Кіпрі.

За словами прокурора, виконання міжнародно-правових клопотань займає від кількох місяців до року, але як тільки будуть зібрані достатні докази вини Бочковського, прокуратура повторно подасть клопотання про запобіжний захід щодо нього у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, сьогодні Печерський суд прийняв рішення не застосовувати запобіжного заходу стосовно екс-глави ДСНС Сергія Бочковського, тому його доведеться відпустити з-під варти через 72 години після затримання - 28 березня близько 12.00.

Повідомлялось, що таким чином суд задовольнила відповідне клопотання прокурора Андрія Шевченка.