У Шокіна пояснили, чому привезли Корбана на медекспертизу

ГПУ підозрює лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана у фальсифікації діагнозу та навмисному затягуванні слідства
Depo.Влада
25 грудня 2015 15:03
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляє прес-служба ГПУ, коментуючи доставку політика в Київ з Дніпропетровська.

ГПУ повідомляє, що висновок про стан здоров'я Корбана, який не дозволяє проводити слідчі дії, видавав Медичний центр "Клініка сімейної медицини". Згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Корбан через афілійованих осіб є власником цього закладу.

Крім того, у прокуратурі зазначають, що поставлений діагноз не завадив Корбану брати участь у судовому засіданні Печерського районного суду Києва 18 грудня 2015 шляхом відеоконференції.

"За таких обставин викликає обгрунтований сумнів достовірність встановленого діагнозу і реального стану здоров'я підозрюваного Корбана. Тому в кримінальному провадженні призначено судово-медична експертиза, для проведення якої необхідно здійснити його огляд судово-медичними експертами за участю профільних фахівців", - наголошується в повідомленні прокуратурі.

ГПУ заявляє, що Корбана 24 грудня викликали в Київське міське клінічне бюро судово-медичних експертиз для проходження експертизи, але він ухилився від добровільного прибуття в зазначену установу.

"Враховуючи, що він намагався уникнути обстеження та огляду судово-медичними експертами, на підставі ст. 242, 243 245 Кримінально-процесуального кодексу України, слідчим суддею за клопотанням органу попереднього розслідування 24.12.2015 винесено постанову про примусове притягнення Корбана до проведення судово-медичної експертизи і дано дозвіл на примусову доставку в бюро судмедекспертиз для її проведення", - підсумували в ГПУ.

Нагадаємо, ввечері 24 грудня співробітники ГПУ провели обшук у будинку лідера УКРОПу Геннадія Корбана у Дніпропетровську, де він мешкає із чотирма дітьми. Потім його повезли у кареті швидкої в напрямку Києва. Близько сьомої години ранку Корбана доставили до головного госпіталя СБУ.

6 листопада суд вирішив узяти Корбана під домашній арешт строком на два місяці. На засіданні 18 грудня політика, який підозрюється у створенні злочинного угрупування, госпіталізували просто із залу суду в Дніпропетровську.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: ГПУ, Корбан