У Шокіна пояснили, чому Лукаш і Табачник досі на волі

Міністерство юстиції та Міністерство освіти не сприяють слідчим в розслідуванні кримінальних справ стосовно своїх колишніх керівників – Олени Лукаш та Дмитра Табачника
Depo.Влада
15 травня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв`ю "Укрінформу", передає depo.ua.

"Так, їм не повідомлено про підозру. У кримінальних провадженнях про правопорушення в системі Міносвіти та Мін'юсту для цього ще не зібрано достатньо доказів... По тому самому Табачнику ми взяли з інтернету інформацію про злочинні оборудки, роздрукували і почали розслідування. Але немає допомоги від Міністерства освіти, яке могло б саме виявити, де були найбільші порушення, зокрема при витрачанні державних коштів, провести внутрішній аудит та розслідування і надати інформацію. Ми пишемо запити в Міносвіти, а нам відповідають, що порушень немає", - зазначив Горбатюк.

За його словами, подібна ситуація спостерігається і в Мін'юсті.

"Мін`юсту підпорядковується державне підприємство по веденню реєстрів (ДП "Інформаційний центр" - ред). Ми просимо їх надати документи, а вони кажуть: "звертайтесь до суду". Хоча закон дозволяє слідчому витребувати за запитом копії документів, і державне підприємство мало б цьому сприяти... Щось вони видають, щось - ні. Зрештою у міністерстві могли б самі провести службове розслідування, що стосується державних закупівель", - додав чиновник.