У Шокіна пояснили, чому Лозінського випускають на волю

Суд вирішив умовно-достроково звільнити колишнього нардепа Віктора Лозінського, засудженого за вбивство за добру поведінку і завдяки зверненням бійців АТО
Depo.Влада
29 лютого 2016 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Рішення суду спирається на позитивну характеристику Лозінського з боку керівництва виправної колонії. Також додано достатньо велика кількість подяк від різних громадських організацій (я так розумію допомагав пан Лозінський), також звернення колишніх бійців АТО, які просять звільнити його, від родини загиблого ветерана АТО. Суд таке рішення прийняв", -  сказав він.

Прокурор зазначив, що Лозінський відбув за законами, які сьогодні діють, 8 років з 10, тобто більше 2/3 терміну ув'язнення.

"Але мої колеги прокурори на сьогодні підготували проект апеляційної скарги на це рішення і сьогодні-завтра на оперативних нарадах буде прийнято рішення про подання апеляції", -  сказав він.

Раніше у прокуратурі Київської області повідомили про намір оскаржити умовно-дострокове звільнення колишнього народного депутата Віктора Лозінського, засудженого за вбивство

Нагадаємо, Бориспільський районний суд Київської області вирішив застосувати умовно-дострокове звільнення до колишнього народного депутата Віктора Лозинського, засудженого за вбивство.

 В кінці січня Лозінський подав документи на перерахунок терміну за "законом Савченко".

Його клопотання було задоволене частково, у відбутий термін зараховано 4 роки і 36 днів (суд останньої інстанції присудив Лозінському 10 років в'язниці).

16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозінського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозинського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада