У Шокіна переконують, що ніякого протистояння з Наливайченком немає

Виклик голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка на допит до Генеральної прокуратури не означає, що між Генеральною прокуратурою та СБУ є яке-небудь протистояння
Depo.Влада
15 червня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ніякого протистояння немає, прокуратура і СБУ працюють дуже синхронно. Іноді є якісне спільне співробітництво, іноді є якісь промахи, але робота ця системна - тут немає ніякого протистояння", - заявив Сакварелідзе.

При цьому він відмовився давати оцінку діям Наливайченка в тому плані, що він спочатку публічно заявив про підозру у скоєнні злочину одного із заступників генпрокуратури у справі про використання нафтопродуктів з нафтобази у Василькові, а потім поставив до відома Генпрокуратури. "Це питання передбачає політичну оцінку. Я цього робити не хочу", - сказав Сакварелідзе.

Нагадаємо, в 12 червня Наливайченко на брифінгу заявив, що колишній заступник генпрокурора отримував "злочинні доходи" від нафтобази "БРСМ-Нафта" під Васильковом, де з початку минулого тижня триває ліквідація пожежі, і навіть був фактично її співвласником. При цьому Наливайченко не уточнив ім'я цього заступник генпрокурора.

14 червня радник голови СБУ Маркіян Лубківський повідомив, що Наливайченко отримав повістку від слідчого Генеральної прокуратури України, у зв'язку з чим не буде присутній в США 16-17 червня, де на засіданнях Сенату і Конгресу повинен був представити докази російської агресії проти України.

Сьогодні перед допитом Наливайченко назвав прізвище колишнього заступника генпрокурора, про якого заявляв, - це Анатолій Даниленко